Yerleştirme Üretim Seti: Yerleştirme Asistanı
Yerleştirme makinelerinde malzemeden tasarruf ve etiketleme.

Yerleştirme asistanımız, yerleştirme düzenlerinizin otomatik olarak hesaplanmasında sizi destekler. Optimizasyon yazılımı, bireysel bileşenleri yuvaya mümkün olduğunca birbirine yakın yerleştirir. Bu, malzeme tüketimini gözle görülür şekilde azaltmanıza ve maliyetlerden tasarruf etmenize olanak tanır. Aynı zamanda, her bir yuvalanmış parça için ayrı bir etiket yazdırır ve halihazırda yerleştirme makinenizde bulunan marangozluk işlerinizde tutarlı veri işlemenin temelini oluşturursunuz. Yerleştirme Üretim Seti, parçalarınızı etiketlemek için ideal giriş seviyesi çözümdür ve etiket baskısını HOMAG CNC makinelerine uyarlamak için mükemmel şekilde uygundur.

Faydalar

 • Malzemeden tasarruf edin: İş hazırlığı sırasında intelliDivide Nesting optimizasyon yazılımıyla yerleştirme desenlerinizi kolayca optimize edersiniz. Otomatik olarak hesaplanan yerleştirme desenlerini tek tıklamayla makineye yükleyebilir ve orada işleyebilirsiniz. Bu sayede malzeme tüketimini önemli ölçüde azaltırsınız.
 • Tutarlı işleme verileri: Üretimde, dijital asistan ProductionAssist Nesting ile iç içe geçmiş her parça için bir etiket yazdırabilirsiniz. Bu, her iş parçasının en başından itibaren ilgili tüm bilgilere sahip olduğu anlamına gelir. Buna örneğin iş adı, parça ve kenar bilgileri veya daha sonraki işlemler için bir barkod veya QR kodu dahildir.
 • Esnek yenileme: Üretim yılı ve serisine bakılmaksızın tüm HOMAG Yerleştirme makineleriyle birlikte kullanımı kolaydır.

Özellikler

 • Nesting Üretim Seti Nelerden Oluşur?

Teslimat kapsamına aşağıdaki bileşenler dahildir:

 • Dört uygulama: intelliDivide Nesting (yerleştirme planları için optimizasyon yazılımı), ProductionAssist Nesting (üretimde yuvalanmış parçaların etiketlenmesi için dijital asistan), MaterialManager (merkezi malzeme yönetimi) ve MaterialAssist Boards (üretimde işyerindeki panoların ve kesimlerin yönetimi)
 • İki rulo etiket içeren etiket yazıcısı
 • HOMAG CUBE (yazıcıyı internete ve uygulamalara bağlamak için akıllı kontrol kutusu)
 • Kurulum Kılavuzu #BuildYourSolution

 

 • Atölyedeki iş akışı:
 1. Bir siparişin optimizasyonunu, ofisteki iş hazırlık departmanında intelliDivide Nesting optimizasyon yazılımıyla başlatırsınız. Daha sonra otomatik olarak hesaplanan yerleştirme desenlerini makineye yüklersiniz. Aynı zamanda gönderiyorsunuz
 2. desenleri atölyenizdeki tabletteki ProductionAssist Nesting uygulamasına tek tıklamayla aktarabilirsiniz. Burada HOMAG CNC makinenizde yerleştirme işlemine başlarsınız.
 3. Yerleştirme programı işlendikten sonra tabletinizde yerleştirme desenini seçersiniz. Etiket yazıcısını kullanarak her bir parça için etiketleri ayrı ayrı veya planın tamamı için etiketleri yazdırmak için tıklamanız yeterlidir. Bu, her bir parçanın açıkça tanımlanabildiği ve iş adı, bileşen ve kenar bilgileri veya daha sonraki işlemler için bir barkod veya QR kodu gibi tüm önemli bilgileri yanında taşıdığı anlamına gelir.

Sonuç: Daha az malzeme tüketimi, zaman tasarrufu ve ilk işlem adımından itibaren eksiksiz üretim verileri.

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search