• AES EXTREME ULTRA CNC İŞLEM MERKEZİ
  • product-image-1-2.png
  • product-image-2-1.png
  • product-detail-image-1-2.png
  • product-detail-image-2-2.png
  • product-detail-image-3-1.png

AHŞAP İŞLEME MAKİNESİ CNC FREZE MAKİNESİ - AES Extreme Ultra CNC İşlem Merkezi

Extreme güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile nesting ve delik uygulamalarınız için üst seviyeçözümler sunar. Farklı uygulamaları tek makinede gerçekleştirebilen yapısı ile esnek üretime imkan sağlar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar.
Makine ile ahşap, plastik, alukobond, aluminyum, kompozit vb. farklı tip malzemelerin işlenmesi mümkündür. Extreme rekabetçi fiyatı ile üretimde verimlilik ve ekonomiyi bir arada sunar.

9 kW HSK F63 bağlantısıyla son teknoloji spindle motor 3D işleme dahil freze uygulamalarınızda mükemmel sonuçlar almanıza imkan sağlar. Opsiyonel olarak eklenebilen 4 eksen konfigürasyonu ile özel işlemelerinizi tek bir makinede uygulayın. Farklı aggregate seçenekleri ile esnek üretim yapın.

Makine üzerinde müşteri ihtiyaçlarını dikkate alarak farklı delik ünitesi opsiyonları eklenebilmektedir. Yüksek Performanslı delik ünitesi yardımıyla farklı çaplarda dik delik, yan delik ve kanal açma uygulamaları gerçekleştirilebilir

Extreme Line, güçlü gövde yapısı ve gelişmiş konfigürasyonu ile seri üretim yapan firmalar için üst seviye çözümler sunar. Tam otomatik üretim hattı ile makine yükleme ve boşaltma işlemlerini otomatik olarak yapar.