SARMAX FIBERTECH-S Fırça Zımpara Makinası

FIBERTECH-S bitirme hattı, tek tek parçaların zımparalanması için tasarlanmıştır: boncuklar, pencere çerçeveleri veya kapılar, her türden kare yapılar; tamamlanmamış ürünler, kaplamalı veya boyalı ürünler.

FIBERTECH-S, ürün elyaflarının döner diskleri aracılığıyla yenilikçi ve patentli çapraz kesme sistemi sayesinde, geleneksel sistemlerle elde edilmesi imkansız olan bir sonucun mükemmel bir şekilde kesilmesini sağlar. Bu sistem, su bazlı astarların veya diğer ahşap koruyucuların uygulanmasından sonra kalkmayı önler, neredeyse her zaman geleneksel zımparalama sistemlerinde normalde gerekli olan ara zımparalamayı ortadan kaldırır, böylece önemli ölçüde zaman tasarrufu sağlar ve her şeyden önce daha önce yapılmış olanların önemli bir kısmının çıkarılmasını önler. uygulanan ürün.
Uygulamada bu, birçok manuel işlemde önemli ölçüde iş gücü tasarrufu, işyerinde daha fazla güvenlik ve hepsinden önemlisi, önceden uygulanmış koruyucu malzemelerin hiç çıkarılmaması veya en azından önemsiz düzeyde çıkarılmasıyla daha uzun ürün ömrü anlamına gelir.

FIBERTECH-S hattı, makinenin her müşterinin ihtiyacına en uygun sayıda ve tipte çalışma gruplarından oluşmasına imkan verecek şekilde modüler bir şekilde tasarlanmıştır.

 

 

Teknik veri

 

FIBERTECH-S

Makinenin dış boyutları yaklaşık

 

620 x 140 x 180 cm

Ağırlık

             

3100 kg

Parçanın maksimum genişliği

 

20 cm

Parçanın maksimum ağırlığı

 

12 cm

Fırça sayıları

 

6 (2 sağ + 2 sol + 1 üst + 1 alt)

Fırçaların çapı

 

35 cm (sol + sağ) 30 cm (üst + alt)

Zımpara diski sayısı

                      

2 (1 üst + 1 alt)

Zımpara disklerinin çapı

 

40 cm

Güç kaynağı voltajı

 

400 Volt – 50 Hz

Toplam güç

 

15 kw

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search