OMAKSAN 4000 X LINE HS CNC DELİK MAKİNASI

 

HIZ VE HASSASİYET

Holemaster 4000 X Line HS delik delme, kanal açma ve frezeleme işlemlerini hassas ve seri üretime uygun olarak gerçekleştirebilmektedir.

ÜRETİMDE MAKSİMUM VERİMLİLİK

Holemaster 4000 X Line HS 8 dikey, 6 yatay ve 1 testereden oluşan delici üniteye sahip olmakla beraber 4 kw freze motoruna sahiptir.
Holemaster 4000 X Line HS 3 eksenli servo kontrollü CNC Delik Delme Makinesidir.


KONTROL PANELİ

Holemaster 4000 X Line HS makinesi sahip olduğu Omaksan Works programı kullanıcı dostu bir program olmakla beraber ofisteki bilgisayara kurulabilmekte ve uzaktan kontrol edilebilmektedir. Opsiyonel olarak Postprocessor aracılığı ile Adeko, Cabinet Vision, Corpus, Alphacam, Topsolid, Autocad vs programlardan veri alınabilmektedir

TAM OTOMATİK DELİK İŞLEMLERİ

Holemaster 4000 X Line HS modüler mobilya sistemlerinde kullanılan bağlantı elemanları (minifix, blum, menteşe, raf pimi, kavale, rafix...) için parçanın 4 kenar ve üst yüzeylerinde delik delme işlemlerini gerçekleştirirken sahip olduğu freze motoru ile modüler mobilyada kullanılan işlemleri (dairesel boşaltma, kare boşaltma, eğri kenar kesim, köşe yuvarlama,çizgisel şekil vb.) rahatlıkla gerçekleştirebilmektedir

HASSAS HIZLANMA İLE MÜKEMMEL SONUÇLAR

Holemaster 4000 X Line HS makinesinde malzeme beslemesi havalı yüzdürme tablasından seri ve hassas bir şekilde yapılmaktadır.

Kontrol Programı

Omaksan Works

Maksimum Çalışma Alanı

X-Sınırsız / Y-1300 / Z-40 (mm)

Minimum Çalışma Alanı

X-200/ Y-70 / Z-10 (mm

Freze Motor Gücü

4 (kw)

Delici Ünite Dikey Matkap Sayısı

8 (n0)

Delici Ünite Yatay Matkap Sayısı

6 (n0)

Delici Ünite Testere Sayısı

1 (n0)

Otomatik Takım Boyu Ölçme

Standart

Emniyet Paspası

Standart

Barkod Okuyucu

Opsiyonel

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search