FAM CFI 400 Delik Açma ve Dübel Takma Makinesi

Açıklama

CFI 400 Delik Açma ve Dübel Takma Makinesi: güçlü, güvenilir ve esnek, kolay takım takma sayesinde yüksek delik açma hassasiyeti ve üretkenlik ile karakterizedir.

Ön magazin

Bu cihaz, otomatik makine beslemeyi sağlar. Yığın, iticiler tarafından desteklenir ve işlem görmekte olan panele ve yığılmış olanlara çizik veya skor olmamasını sağlamak amacıyla sırayla bir paneli besleme tablasına bırakır. Büyük boyutlu iş parçalarını işlediğinde, magazin devre dışı bırakılabilir ve makine manuel olarak beslenebilir.

Takip bloğu

Taşıma bandı üzerine yerleştirilmiş, özellikle dar ve uzun iş parçalarında bile farklı iş istasyonlarında iş parçasının kesin yolunu sağlar.

Delik açma üniteleri

Tüm ön ve arka dikey üniteler (hem alt hem üst), her bir eksende bağımsızdır ve farklı 32 mm çoklu adımlarla bile en çeşitli delik seçeneklerine izin verir.

Dübel takma üniteleri

Dowelin tüm yol boyunca eşlik edildiği yeni bir çalışma yöntemi ile karakterizedir, bu da herhangi bir sıkışma olasılığını ortadan kaldırır.

İki çalışma istasyonu

İlk istasyon, yatay 13 mil delik açma üniteleri; dikey/üst ve dikey/alt 11 mil delik açma üniteleri ile pnömatik kilitleme, 5. taraf delik açma için önceden ayarlanmış.

İkinci istasyon, yatay dübel takma üniteleri; dikey/üst ve dikey/alt 11 mil delik açma üniteleri ile pnömatik kilitleme, 5. taraf delik açma için önceden ayarlanmıştır. Tek bir makinede iki delik açma istasyonu, karmaşık delik açma diyagramlarının yüksek üretkenliğine olanak tanır.

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search