FAM CFI 250 Delik Açma ve Dübel Takma Makinesi

Açıklama

CFI 250 Delik Açma ve Dübel Takma Makinesi, küçük boyutlu iş parçalarını işleme amacıyla oluşturulmuştur: yanlar, ön yüzler, çekmeceler için yan elemanlar, yan çerçeveler, yatak elemanları, kapılar ve her türlü şerit. Panel takip için bloklarla donatılmış dişli kayış tarafından taşınma sistemi, dakikada 30 adede kadar yüksek üretim kapasitesine izin verir.

Taşıma sistemi

Paneller, takip eden ve yaklaşan blokların monte edildiği dişli bir kayış üzerinde taşınır; bu sistem, panel taşımayı 40 m/dakika ilerleme ile mümkün kılar.

Ön yığınlayıcı

Bu cihaz, otomatik makine beslemeyi sağlar. Yığın, iticiler tarafından desteklenir ve işlem görmekte olan panele ve yığılmış olanlara çizik veya skor olmamasını sağlamak amacıyla sırayla bir paneli besleme tablasına bırakır.

Arka yığınlayıcı

Paneller, makinanın çıkışında biriktirilir; ön ve arka yığınlayıcı ile makine tek bir operatör tarafından yönetilebilir.

Delik açma üniteleri

Tüm ön ve arka dikey üniteler (hem alt hem üst), her bir eksende bağımsızdır ve farklı 32 mm çoklu adımlarla bile en çeşitli delik seçeneklerine izin verir.

Dübel takma üniteleri

Her bir tarafta 6 adet dübel takma olanağı, min. çap 6 mm'den max. 10 mm'ye kadar. Tutkal enjeksiyonu, bir potansiyometreye bağlı bir PLC tarafından kontrol edilen bir enjektör tarafından gerçekleştirilir, bu da yapışkan miktarını kontrol etmeye ve oranlamaya olanak tanır.

 

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search