BACCI TWIN.JET CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

Standart versiyonunda 2 bağımsız çalışma istasyonu ile donatılmış 6 eksenli sayısal kontrol TWIN.JET işleme merkezi, otomatik hazne besleyicilere sahip olup, yükleme/boşaltma işlemlerini maskeleme süresinde gerçekleştirmeyi mümkün kılar (bir işleme döngüsünden diğerine geçişte makine durmaz).

TWIN.JET işleme merkezi, tenonlama, parmak birleştirme, delik açma, mortise, frezeleme, 4/5 eksenli profil işleme gibi çeşitli işleme operasyonları gerçekleştirebilir.

ÇALIŞMA TABLALARI

AYARLANABİLİR KELEPÇELER

Alt üstten sıkıştıran, ayarlanabilir yüksekliğe ve eğilebilir referans duraklara sahip pnömatik kelepçeler, işlenen parçanın şekline göre sistemi ayarlama olanağı tanır ve jiglere ihtiyaç duymadan işlem yapma imkanı sağlar. Son derece sağlam ve etkili kelepçeleme eylemini sağlamak için çift gövdeli (30 mm çaplı) yapıya sahiptir. Kelepçeler, Pitagora yazılımı tarafından kontrol edilen yarı otomatik konumlandırmayla, yatay X ve dikey Z yönlendirmelerde lineer kılavuzlarda kayar.

Bu kelepçeler, otomatik yükleyicilerle birlikte kullanıldığında Bacci'nin "Çift referans sistemi" ve "Senkronize yükleme/boşaltma" patentleri tarafından korunur.

OTOMATİK NC KELEPÇE KONUMLANDIRMA

Sayısal olarak kontrol edilen otomatik kelepçe konumlandırma, yatay X ve dikey Z yönlendirmelerinde lineer kılavuzlarda (Bacci Patent) set-up süresini dramatik olarak azaltır.

ÇIKARILABİLİR TGV TABLALAR

Otomatik hazne besleyiciler aracılığıyla beslemenin yanı sıra, makine opsiyonel olarak 2 veya daha fazla çıkarılabilir TGV rayı (değişken geometri masası) ile donatılabilir. Bu raylar, vakum emme veya pnömatik kelepçeler kullanılarak parçaları tutmak için kullanılır (manuel yükleme).

Bu opsiyonel cihaz, kelepçe bloke sistemlerine sahip makinelerin parçaları kesintisiz bir şekilde profillendirmelerine olanak tanır.

OPERASYONEL KAFALAR

T2+2 KAFATİPİ

Çift çıkışlı iki elektrik mili tutan tek bir çatal, çapraz konumda ve son derece kompakt bir şekilde yerleştirilmiştir. Aynı milin karşılıklı çıkışları zıt yönlere döner.

BESLEME SİSTEMLERİ

OTOMATİK HAZNE BESLEYİCİ

Makine üretkenliği, otomatik hazne besleyici (bir Bacci patent) kullanılarak sadece 3.5 saniyede yükleme ve boşaltma süresi sayesinde optimize edilir. İşlenmiş parçalar, parça kurtarma ergonomisini tam sağlamak için yerden 1.200 mm yükseklikte boşaltılır. Otomatik hazne besleyici magazinleri, parçaların manuel yüklenme/boşaltılması durumunda iş alanının dışına kolayca park etmek için lineer kılavuzlarda kayar.

ÇİFT REFERANS SİSTEMİ

Çift referans sistemi (bir Bacci patent) , hazne besleyicide ve kelepçelerde bulunan duraklar ve pnömatik iticilerin bir kombinasyonu ile oluşturulur ve her iş döngüsünde hangi parça referans yüzeyini kullanılacağını belirleme olanağı tanır. Bu nedenle, çift referans sistemi (bir Bacci patent) , sağ ve sol elemanları tek bir kelepçe kurulumuyla işleme olanağı tanır. Bu sayede, kelepçelerin sağ ve sol elemanlar için sadece bir kez kurulması gerekir.

 

Teknik veri

 

TWIN.JET

Enterpolasyonlu eksenler

 

No. 6

Boyuna eksen

             

3,400 mm

Enine Y eksen

 

1,300 mm

Dikey Z eksen

 

650 mm

A eksen

 

limitsiz

 C eksen

 

270°

Bölüm maksimum fiyatlar manuel kilitleme

 

250 x 100 mm (veya istek üzerine daha fazlası)

Otomatik yüklemede maksimum parça sayısı

                      

150x60 mm (veya istek üzerine daha fazlası)

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search