BACCI TWIN CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

İki bağımsız tablalı 6 eksenli sayısal kontrol TWIN işleme merkezi, tek bir kurulumda, geleneksel olarak birkaç makinede gerçekleştirilen çeşitli işleme operasyonlarını gerçekleştirebilir. Bu operasyonlar arasında şunlar bulunmaktadır:

Delme / Zıt yüzeylerde delme Mortise / Parmak birleştirme / Frezeleme 4/5 eksen profil alma / Oyma Sandalyeler, masalar ve koltuklar için çeşitli bileşenler üzerinde gerçekleştirilebilir.

ÇALIŞMA TABLALAR

TGV TABLALAR

Değişken geometrili tablolar (Bacci'nin bir patenti). Her çalışma tablasının destek yüzeyi, ayarlanabilir merkezden merkeze mesafeye sahip iki raydan oluşur. Raylar, ağır işleme işlerinde bile uygun rijitliği, uzun servis ömrünü ve sürekli hassasiyeti sağlamak için çelikten yapılmıştır. Raylar, vakum emişini içeri çekmek için tasarlanmış olup, şablonları sabitlemek için M8 delikleri 50 mm merkezden merkeze mesafede sağlanmıştır. Tüm kenarlar boyunca hava kavrama, durdurma, emme kapları ve diğer ekipmanları kilitlemek ve hareket ettirmek için dişli kılavuzlar sağlanmıştır.

TGV-TRC DÖNER TABLALAR

TGV-TRC değişken geometrili tablolar (patentli), bir interpolasyonlu dikey eksende döner, bu sayede tablanın tüm 4 yüzeyi işleme kafasının önüne getirilebilir. Bu özellik, sadece işleme kafasının etrafında dönmesi gerekmediği için tablanın tüm 4 yüzeyini hızlı bir şekilde işleme kafasına açmasına olanak tanır.

Ayrıca, aynı aparat üzerinde birden çok elemanın konumlandırılabilmesi, kurulum sürelerini ve gerekli aparat sayısını azaltır. İşlem başlığı, masa etrafında dönmeye gerek olmadığı için döngü sürelerini hızlandırır. Oval veya yuvarlak parçaların profilinin yapılması için makine programlamasını basitleştirir. Y yönündeki makinenin kontur kapasitesini arttırır.

TGV-NC TABLALAR

Sayısal kontrollü değişken geometrili tablolar. İki TGV tipi destek rayı arasındaki mesafe X yönde interpolasyonlu ve sayısal olarak kontrol edilir. Bu, tablanın 2 çelik TGV rayındaki konumlandırılmış parçalarda ayna işleme yapılmasına izin verir ve bu da işleme süresini yarı yarıya azaltır.

OPERATİF KAFALAR

T2+2 KAFATİPİ

Çift çıkışlı iki elektrikli mil tutan tek bir çatal, çapraz konumlandırılmış ve son derece kompakt. Aynı miliin zıt çıkışları zıt yönlere döner.

ESTA TIPO 4Prismatica

4 bağımsız elektrikli mil taşıyan çift çatal, kompakt bir konfigürasyona sahip, tangansiyel bir şekilde düzenlenmiştir, bu da bir motor ile diğer arasında büyük bir boşluk gerektiren kavisli parçaların işlenmesi için idealdir.

T4 KAFATİPİ

4 bağımsız elektrikli mil taşıyan çift çatal, radyal bir düzenleme ile düzenlenmiştir. Büyük bir motor ile diğer arasında geniş bir boşluk gerektiren kavisli parçaların işlenmesi için idealdir.

OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRİCİ MAĞAZA

Kontrollü, 8 veya 16 pozisyonlu takım değiştirici mağaza, tüm işleme birimlerine takım değiştirme miline sahip olabilir (ISO 30 veya HSK 64). Döner, bir servomotor tarafından kontrol edilir (bu nedenle pnömatik değil) ve takım değişimi sırasında maksimum konumlandırma hassasiyetini garanti etmek için tasarlanmıştır. Tüm Bacci takım değiştirici mağazaları tamamen toz geçirmezdir ve işleme alanını azaltmaz, çünkü işleme tabloları ve mil ile herhangi bir olası müdahaleyi önlemek için işleme alanının dışına yerleştirilmiştir.

 

Teknik veri

 

TWIN

Enterpolasyonlu eksenler

 

N. 6

Boyuna X eksenleri

             

2,200 mm / 3,400 mm

Enine  Y ekseni

 

1,800 mm

Dikey Z ekseni

 

1,250 mm

Y üzerinde şekillendirme

 

1,200 mm

B ekseni

 

Limitsiz

C ekseni

 

400°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search