BACCI SMART.JET CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

SMART.JET 5 eksenli CNC işleme merkezi, tek bir kurulumda geleneksel olarak birkaç konvansiyonel makine tarafından gerçekleştirilen tüm işleme operasyonlarını yapabilme yeteneğine sahiptir. Bu işlemler arasında şunlar bulunmaktadır:

  • Delme
  • Karşı yüzeylerde delme
  • Oyma / Çaprazlama
  • Parmak birleştirme
  • Frezeleme
  • 4/5 eksen profilleme
  • Oyma
  • Sandalye, masa, kanepe gibi ürünlerin çeşitli elemanları üzerinde.

ÇALIŞMA MASALARI

TGV MASA

Değişken geometrili masalar (Bacci patentli). Her çalışma masasının destek yüzeyi, ayarlanabilir merkezden merkeze uzaklığa sahip iki raydan oluşur. Raylar, en ağır işleme işlerinde bile doğru rijitlik, uzun ömür ve sürekli hassasiyet sağlamak için çelikten yapılmıştır. Raylar, vakum emişini içeri çekmek üzere tasarlanmıştır ve şablonları sabitlemek için 50 mm merkezden merkeze mesafede M8 deliklere sahiptir. Rayların tüm kenarları boyunca kılavuz dişleri, pnömatik kelepçeleri, durakları, emme kupalarını ve diğer ekipmanları kilitlemek ve hareket ettirmek için sağlanmıştır.

NC TORNALAMA

TGV tipi (Bacci patentli) çelik masalara, interpolasyonlu 5 eksen tornalama işi gerçekleştirmek için bir sayısal kontrol torna cihazı takılabilir. Sayısal kontrol torna cihazı, konumlandırma modunda (işleme sırasında ekseni döndürmez, ancak işlenmesi gereken yüzeye konumlanır) veya interpolasyon modunda (işleme sırasında ekseni döndürür, diğer makine ekseni ile birlikte interpolasyon yapar) kullanılabilir. Standart uzunluk 1.100 mm veya 1.300 mm, maksimum çap 200 mm'dir (diğer boyutlar isteğe bağlıdır).

FREE-JIG CİHAZI

TGV tipi (Bacci patentli) çelik raylar, karmaşık jiglere ihtiyaç duymadan eğimli elemanları yüklemek için ayarlanabilir yükseklikte ve eğilebilir bir dizi Free-Jig kelepçesi ile donatılabilir. Free-Jig cihazı ayrıca çıkıntılı referans durakları ile donatılmıştır.

OPERATİF KAFALAR

T2+2 KAFATİPİ

Bir çatal, çapraz konumlandırılmış iki çıkışa sahip çift elektrikli mil tutan ve son derece kompakt olan bir kafadır. Aynı milin karşı çıkışları zıt yönlere döner.

T2 KAFATİPİ

Kompakt boyutlara sahip çift çıkışlı bir mil tutan tek bir çataldır. Genellikle maksimum 2 araç gerektirmeyen işlemler için kullanılır, örneğin presleme sonrası ahşap kabukları işleme veya plastik bileşenleri frezeleme.

TESTA TIPO 4

Dört bağımsız elektromandrin içeren, yarıçaplı bir konfigürasyona sahip çift çataldır. Özellikle eğimli parçaların işlenmesinde, bir motor ile diğeri arasında büyük bir boşluğa ihtiyaç duyulduğu durumlarda idealdir

Teknik veri

 

SMART JET

Enterpolasyonlu eksenler

 

N. 5

Boyuna X ekseni

             

1,550 mm

Enine Y ekseni

 

1,300 mm

Dikey Z ekseni

 

650 mm

B ekseni

 

Sınırsız

C ekseni

 

400°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search