BACCI SHARP CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

SHARP tek-tablalı işleme merkezi, 5 veya daha fazla interpolasyonlu eksene sahip oldukça rijit bir kiriş çerçevesine sahiptir ve özellikle sandalye, mobilya, masa, yatak, kabuk, merdiven parçaları ve müzik enstrümanları için eleman üretimi için uygundur.

ÇALIŞMA TABLALARI

TGV TABLALARI

Değişken geometrili masalar (bir Bacci patentidir). Her çalışma masasının destek yüzeyi, ayarlanabilir c/c mesafesine sahip iki raydan oluşur. Raylar, en ağır işleme işlerinde bile uygun rijitliği, uzun servis ömrünü ve sürekli hassasiyeti sağlamak için çelikten yapılmıştır. Raylar, vakum emişini içeri getirmek üzere tasarlanmış olup, şablonları sabitlemek için 50 mm c/c mesafede M8 delikleri bulunmaktadır. Rayların tüm kenarları boyunca pnömatik kelepçeleri, durdurma tertibatlarını, emiş tabakalarını ve diğer ekipmanları kilitlemek ve hareket ettirmek için testere dişli kılavuzlar sağlanmıştır.

FREE-JIG CİHAZI

TGV tipi (bir Bacci patentidir) çelik raylar, karmaşık jiglere gerek olmadan eğimli elemanları yüklemek için ayarlanabilir yükseklikte ve eğilebilir Free-Jig kelepçeleri serisi ile donatılabilir. Free-Jig cihazı aynı zamanda çıkıntılı referans durdurucularla donatılmıştır.

NC TORNALAMA TEZGAHI

TGV tipi (bir Bacci patentidir) çelik masalar, interpolasyonlu 5 eksen tornalama işi gerçekleştirmek için bir sayısal kontrol torna cihazı ile donatılabilir. Sayısal kontrol torna cihazı, pozisyon modunda (eksen işleme sırasında dönmese de, işlenmesi gereken yüzeye konumlanır) veya interpolasyon modunda (eksen işleme sırasında döner ve diğer makine eksenlerini birlikte interpolasyon yapar) kullanılabilir. Standart uzunluk 1.100 mm veya 1.300 mm'dir, maksimum çap 200 mm'dir (diğer boyutlar opsiyoneldir).

BAKELİT MASALARI

Vakum aracılığıyla parçaları sıkıştırmak için Rexilon'dan (Bakelit) yapılmış çalışma masaları. Mekanik sabitleme ayrıca 50 mm c/c mesafede yerleştirilmiş M8 delikleri aracılığıyla mümkündür. Masaların yüzeyi, emiş alanını işaretleyen yıkama makarasını içermek üzere kare şeklindedir. Destek yapısı, rijitliğini ve düzgünlüğünü sağlamak için çelikten yapılmıştır. Masanın 4 tarafına yerleştirilmiş referans durdurucular isteğe bağlı olarak konumlandırılabilir. Masaların X/Y boyutları talep üzerine özelleştirilebilir.

ÇIKARILABİLİR TGV MASALARI

Bakalit çalışma masası üzerine uygulanabilen değişken geometrili masalar (TGV, bir BACCI patenti) ile parça sıkıştırma mekanizmalarının kullanımını basitleştirmek için. Bu, çok yüksek jiglere ihtiyaç duymadan özgün TGV sisteminin (yan kelepçeler, üst kelepçeler, vakum emiş tabakaları, TGV masaları için referans durdurucular, vb.) tipik kelepçe mekanizmalarını kullanma gerekliliğini ortadan kaldırır.

OPERATİF KAFALAR

T4P KAFASI TİPİ

Toplam boyutları minimuma indirmek için dört bağımsız elektrikli mil içeren bir Prizmatik düz konfigürasyona (tangent bir düzende elektrikli mil) sahip çift çatal. 

T3F KAFASI TİPİ

Kompakt genel boyutlara sahip bir mil (Katlanır mil) gerektiren işlemler için ideal olan üç bağımsız elektrikli mil içeren çift çataldır. "Katlanabilir" elektro mil, dairesel bir bıçakla katlama işlemleri gibi çalışma masası yüzeyi ile aynı seviyede parçaları işlemenizi sağlar, masa ile çarpışma riski olmadan.

T1M KAFASI TİPİ

Özel sertleştirilmiş alüminyumdan yapılmış tek kol rijit ve kompakt bir çatal, 1 elektrikli mil barındırır. Minimum genel boyutları gerektiren işlemler için idealdir, örneğin, kalıpların işlenmesi veya plastik malzemelerin işlenmesi, karmaşık bükülmüş dolaplar veya genel olarak kompakt kafa boyutlarının gerekli olduğu işlemler. 

DELİK BİRİMİ

32 mm pitchli 5-7 (veya daha fazla) bağımsız mili olan çoklu Delik birimi (sigorta), dikey veya dikey/yatay olabilir. C ekseni etrafında 360° dönebilen bir kayda yerleştirilmiştir. Özel PITAGORA yazılımımız, deliklerin düzeni ve ara eksen mesafesine bağlı olarak delme milleri sırasını ve seçimini otomatik olarak optimize eder.

Teknik veri

 

SHARP CNC

Enterpolasyonlu eksenler

 

No. 5

Boyuna eksen

             

1,700mm / 2,200mm

Enine Y eksen

 

1,800 mm

Dikey Z eksen

 

750 mm veya daha fazla

Standart tezgah uzunluğu

 

900mm

B ekseni

 

limitsiz

C ekseni

 

400°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search