BACCI MASTER.WIN TWO CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

MASTER.WIN, kapılar ve çerçeveler için 6 eksenli bir işleme merkezidir ve bir portal yapısına sahiptir. 5 eksenli işleme kafası, 20HP mil, takım değiştirme özelliğine sahip ve matkap, 45° liste kesimi, kapı kilit yuvaları gibi ek bir çift çıkışlı mili içerir. Çalışma masası, alüminyum raylarla donatılmıştır ve manuel düğme kontrollü konumlandırma veya otomatik sayısal kontrol konumlandırma ile donatılabilir.

ÇALIŞMA TABLALARI

WIN TABLALARI

WIN tipi çalışma masaları alüminyum raylarla donatılmıştır ve rayların ve çeşitli kelepçe sistemlerinin manuel veya motorlu (isteğe bağlı) konumlandırması bulunur. İsteğe bağlı elektronik konumlandırma, çalışma alanının hızlı yeniden yapılandırılmasına ve işleme sırasında yeni çalışma alanlarına erişilmesine olanak tanır. Ray konfigürasyonu, çeşitli kelepçe çözümleri, kaldırıcılar ve referans durakları ile özelleştirilebilir. WIN masaları, kapılar, pencereler, ahşap paneller ve katı ahşap elemanlar için işleme yapmak için idealdir.

SCHMALTZ MASALARI

TGV tipi (patentli) çelik direkler tarafından desteklenen SCHMALTZ raylara sahip alüminyum değişken geometrili çalışma masaları. Bu masalar, tüm mevcut SCHMALTZ aksesuarları (kaplar, ön ve yan referans durakları, kaldırıcılar) ile donatılabilir. Bu çalışma masası türü, kapılar, merdivenler, pencereler ve mutfak bileşenleri gibi elemanları işlemek için idealdir.

TGV MASALARI PUSHBUTTON İLE

TGV tipi çelik raylar (Bacci patentli) ve bir düğme kontrollü kelepçeleme ve kaydırma mekanizması ile donatılmış çalışma masaları. Her ray, vakum emme kapları, üst kelepçeler, ön ve yan duraklar ve pnömatik kaldırma ile donatılabilir. Bu masa türü, kapılar, merdivenler, pencereler, mutfak bileşenleri, sandalyeler ve mobilya gibi düz elemanları işlemek için idealdir.

OPERATİF KAFALAR

T3F KAFASI TİPİ

3 bağımsız elektrikli mili tutan çift çatal, kompakt genel boyutlara sahip bir mil (Katlanabilir mil) gerektiren işlemler için uygundur. "Katlanabilir" elektro mil, parçaların çalışma masası yüzeyiyle aynı seviyede işlenmesine olanak tanır ve çalışma masası ile çarpışma riski olmaksızın (örneğin: dairesel bıçakla katlama işlemleri) yapılmasını sağlar.

T1F KAFASI TİPİ

1 elektrikli mil tutan çift çatal, kompakt genel boyutlara sahip bir mil (Katlanabilir mil) gerektiren karmaşık parçalar için idealdir. Bu özellik, parçaların çalışma masası yüzeyiyle aynı seviyede işlenmesine olanak tanır ve çarpışma riski olmaksızın (Katlanabilir dairesel testere bıçağı ile işlemler) yapılmasını sağlar.

T1F+2 KAFASI TİPİ

T1F kafası, yatay işleme için ikinci bir çift çıkışlı mil ile donatılabilir, bu da agregat üniteleri kullanmadan araç değiştirme süresini azaltır ve performansları arttırır.

MATKAP ÜNİTESİ

32 mm pitch'e sahip 5-7 (veya daha fazla) bağımsız mil (fus) ile çoklu Matkap ünitesi, dikey veya dikey/yatay olarak konumlandırılabilir. C ekseni etrafında 360° dönen bir kayk üzerine yerleştirilmiştir. Özel PITAGORA yazılımımız, delinmesi gereken deliklerin düzenine ve ara mil mesafesine bağlı olarak işleme mili sırasını ve seçimini otomatik olarak optimize eder.

OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRME MAGAZİNİ

Kontrollü, 8 veya 16 pozisyonlu takım değiştirme magazini, takım değiştirme mili ile donatılmış tüm işleme birimlerine sahip olabilir (ISO 30 veya HSK 64). Dönüş, bir servomotor tarafından kontrol edilir (bu nedenle pnömatik değil) ve takım değişimi sırasında maksimum konumlandırma hassasiyetini garanti etmek için tasarlanmıştır. Tüm Bacci takım değiştirme magazinleri tamamen toz geçirmezdir ve işleme alanını azaltmaz, çünkü işleme masaları ve makinelerle olası müdahaleleri önlemek için işleme alanının dışına yerleştirilir.

 

Teknik veri

 

MASTER.WIN TWO

Enterpolasyonlu eksenler

 

No. 6

Boyuna eksen

             

6,200mm

Enine Y eksen

 

3,800mm

Dikey Z eksen

 

950mm

B eksen

 

limitsiz

C eksen

 

400°(isteğe bağlı sınırsız)

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search