BACCI MASTER PRO.5+5 FLAT CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

MASTER PRO.5 EKSENLERİ, çift işleme kafasıyla birlikte 10 eksenli bir işleme merkezidir (+ sayısal kontrolle değiştirilebilen takım değiştirme magazinlerinin 2 interpolasyon eksiği). Karmaşık parçaların seri üretimi için idealdir. Her işleme kafası bağımsızdır ve aynı anda çeşitli bileşenleri işleyebilir. Hem panelleri hem de massiv ağacı işlemek için uygundur.

ÇALIŞMA MASALARI BAKELİT MASALARI

Parçaları vakum ile sıkıştırmak için Rexilon (Bakalit) malzemeden yapılmış çalışma masaları. M8 delikleri aracılığıyla mekanik sabitleme de mümkündür (delikler 50mm c/c mesafede yer alır). Masaların yüzeyi, emme alanını belirleyen yıkama makarasını içermek üzere kare şeklindedir. Destek yapısı, rijitlik ve düzeyini sağlamak için çelikten yapılmıştır. Masanın 4 tarafına yerleştirilen referans durakları isteğe bağlı olarak konumlandırılabilir. Masaların X/Y boyutları talep üzerine özelleştirilebilir.

ÇIKARILABİLİR TGV MASALARI

Bakalit çalışma masasının üzerine uygulanabilen değişken geometrili masalar (TGV, bir BACCI patentidir), çok yüksek takımlara gerek kalmadan TGV sisteminin tipik sıkıştırma mekanizmalarının kullanımını basitleştirmek için tasarlanmıştır (yan sıkıştırıcılar, üst sıkıştırıcılar, vakum emme kupaları, TGV masaları için referans durakları vb.). Bu, çok yüksek aparatlarla donatma ihtiyacını ortadan kaldırarak kullanımı kolaylaştırır.

NC TORNALAMA

TGV tipi (bir Bacci patenti) çelik masalara, interpolasyonlu 5 eksenli tornalama işi gerçekleştirmek için sayısal kontrol torna cihazı takılabilir. Sayısal kontrol torna cihazı, pozisyon modunda (işleme sırasında eksende dönmez, ancak işlenmesi gereken yüzeye konumlanır) veya interpolasyon modunda (işleme sırasında eksende döner ve diğer makine eksilerini birlikte interpolasyon yapar) kullanılabilir. Standart uzunluk 1.100 mm veya 1.300 mm, maksimum çapı 200 mm'dir (diğer boyutlar isteğe bağlıdır).

İŞLEME KAFALARI T3F KAFASI TÜRÜ

3 bağımsız elektrikli milin yer aldığı çift çatal, kompakt genel boyutlara sahip bir mil (Katlanabilir mil) gerektiren işlemler için idealdir. "Katlanabilir" elektro mil, parçaların çalışma masası yüzeyiyle aynı seviyede işlenmesine olanak tanır ve çalışma masası ile çarpışma riski olmadan (örneğin: dairesel bıçakla katlama işlemleri) işlem yapılmasını sağlar.

T1M KAFASI TÜRÜ

Özel sertleştirilmiş alüminyumdan yapılmış tek kol rijit ve kompakt çatal, 1 elektrikli mil içerir. Örneğin kalıp işleme veya plastik malzemelerin işlenmesi, karmaşık bükülmüş dolaplar veya genel olarak kompakt kafa boyutlarının gerektiği işlemler için idealdir.

DELİKLEME ÜNİTESİ

5-7 (veya daha fazla) bağımsız mili (sigorta) olan çoklu delikleme ünitesi, dikey veya dikey/yatay konumda 32 mm aralıklıdır. Bir skid üzerine yerleştirilmiştir ve C ekseni etrafında 360° dönebilir. Özel PITAGORA yazılımımız, deliklerin yerleşimine ve ara eksilere bağlı olarak delinmesi gereken deliklerin sırasını ve seçimini otomatik olarak optimize eder.

OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRME MAGAZİNİ

Kontrollü, 8 veya 16 pozisyonlu takım değiştirme magazini, takım değiştirme miline sahip tüm işleme birimleri ile sağlanabilir (ISO 30 veya HSK 64). Rotasyon, bir servomotor tarafından kontrol edilir (bu nedenle pnömatik değil), bu da takım değişimi sırasında maksimum konumlandırma hassasiyetini garanti eder. Tüm Bacci takım değiştirme magazinleri tamamen toz geçirmezdir ve işleme alanını azaltmaz, çünkü işleme masaları ve makinelerle herhangi bir olası etkileşimi önlemek için işleme alanının dışına yerleştirilirler.

 

Teknik veri

 

PRO. 5+5 FLAT

 Enterpolasyonlu eksenler

 

N. 5+5

Boyuna X ekseni

             

7,000 mm

Enine  Y ekseni

 

2,600 mm

Dikey Z ekseni

 

950 mm

B ekseni

 

Limitsiz

 C ekseni

 

400°

Working Table

 

2,400x1,800 mm/her biri

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search