BACCI MASTER.FLAT CNC Machining Center

MASTER.3600 işleme merkezi, 6 interpolasyonlu eksene sahip sağlam bir kiriş çerçevesi ile donatılmıştır ve sandalyeler, mobilyalar, masalar, yataklar, kabuklar, merdivenler ve müzik aletleri için parçaların işlenmesi için idealdir.

ÇALIŞMA TABLALARI

BAKELİT MASALARI

Parçaları vakumla sıkıştırmak için Rexilon (Bakalit) malzemeden yapılmış çalışma masaları. M8 delikleri aracılığıyla mekanik sabitleme de mevcuttur ve 50 mm aralıkla yerleştirilmiştir. Masaların yüzeyi, emme alanını belirleyen rondel için kare şekildedir. Destek yapı, rijitlik ve düzeyini sağlamak için çelikten yapılmıştır. Masanın 4 tarafına yerleştirilmiş referans durakları istenildiği gibi konumlandırılabilir. Masaların X/Y boyutları talep üzerine özelleştirilebilir.

ÇIKARILABİLİR TGV MASALARI

Bakalit çalışma masası üzerine uygulanabilen değişken geometrili masalar (TGV, BACCI patentli), yüksek kalıpların donatılmasını gerektirmeyen TGV sistemine özgü parça sıkıştırma mekanizmalarını basitleştirmek için kullanılır (yan kelepçeler, üst kelepçeler, vakum emme kupları, TGV masalar için referans durakları vb.). Bu, çok yüksek kalıplar donatma ihtiyacını ortadan kaldırarak işlemi basitleştirir.

NC TORNADO

TGV tipi (Bacci patentli) çelik masalar, interpolasyonlu 5 eksen torna işleri gerçekleştirmek için bir sayısal kontrollü torna cihazı ile donatılabilir. Sayısal kontrollü torna cihazı, konumlandırma modunda (işleme sırasında eksen dönmez, ancak işlenmesi gereken yüzeye konumlanır) veya interpolasyon modunda (işleme sırasında eksen döner, diğer makine eksenleriyle birlikte interpolasyon yapar) kullanılabilir. Standart uzunluk 1.100 mm veya 1.300 mm, maksimum çap 200 mm'dir (diğer boyutlar isteğe bağlıdır).

TGV MASALARI

Değişken geometrili masalar (Bacci patentli). Her çalışma masasının destek yüzeyi, ayarlanabilir merkezden merkeze mesafeye sahip iki raydan oluşur. Raylar, uygun rijitliği, uzun servis ömrünü ve sürekli hassasiyeti sağlamak için çelikten yapılmıştır. Raylar, vakum emişini içeri çekmek üzere tasarlanmıştır ve şablonları sabitlemek için 50 mm merkezden merkeze M8 delikleri sağlanmıştır. Tüm kenarlar boyunca mengene, durak, emme kupları ve diğer ekipmanları bloke etmek ve hareket ettirmek için oluklu kılavuzlar sağlanmıştır.

FREE-JIG CİHAZI

TGV tipi (Bacci patentli) çelik raylar, karmaşık jiglere gerek olmadan kavisli parçaları yüklemek için ayarlanabilir yükseklik ve eğimli Free-Jig kelepçeleri serisi ile donatılabilir. Free-Jig cihazı aynı zamanda pop-up referans durakları ile donatılmıştır.

İŞLETME BAŞLIKLARI

T4P BAŞ TİPİ

Toplam boyutları minimuma indirmek için 4 bağımsız elektrikli spindle'i destekleyen çift çatal ve Prizmatik bir konfigürasyona (tangent elektrikli spindle'ler) sahip bir baş tipi.

T3F BAŞ TİPİ

3 bağımsız elektrikli spindle'i destekleyen çift çatal ve kompakt genel boyutlara sahip bir baş tipi. "Folding" elektro spindle, çalışma masası yüzeyi ile aynı seviyede parçaları işlemeyi mümkün kılar.

T1M BAŞ TİPİ

Özel sertleştirilmiş alüminyumdan yapılmış tek kollu rijit ve kompakt bir çatal ve 1 elektrikli spindle'ı barındırır. Minimum genel boyutlar gerektiren işleme operasyonları için uygundur.

DELİK ÜNİTESİ

32 mm aralıklı 5-7 (veya daha fazla) bağımsız spindle (füze) ile çoklu delik ünitesi, dikey veya dikey/yatay olarak yerleştirilebilir. C ekseni etrafında 360° dönebilen bir kayda konulmuştur. Özel PITAGORA yazılımımız, deliklerin düzeni ve ara-eksen mesafesine göre delme spindle'larının sıralamasını ve seçimini otomatik olarak optimize eder.

OTOMATİK TAKIM DEĞİŞTİRME MAGAZİNİ

Kontrollü, 8 veya 16 pozisyonlu takım değiştirme magazini, ISO 30 veya HSK 64 takımlı tüm işletme birimleri ile donatılabilir. Dönüş, bir servomotor tarafından kontrol edilir (bu nedenle pnömatik değil) ve takım değişimi sırasında maksimum konumlandırma hassasiyetini garanti etmektedir. Tüm Bacci takım değiştirme magazinleri tamamen toz geçirmezdir ve işleme alanını azaltmaz, çünkü işleme masaları ve spindle'larla herhangi bir olası müdahaleyi önlemek için işleme alanının dışında konumlandırılmışlardır.

 

Teknik veri

 

 MASTER.FLAT

Tam dijital sayısal kontrollü eksenler

 

N. 6

Boyuna X ekseni

             

3,600 mm veya daha fazla

Enine  Y axis

 

1,800 / 2,200 / 2,600 mm veya daha fazla

Dikey Z ekseni

 

750 / 950 /1130 mm veya daha fazla

B ekseni

 

limitsiz

C ekseni

 

400°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search