BACCI MASTER.CUT CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

CNC MASTER.CUT işleme merkezi, bant testeresinin avantajlarını en son CNC 3 eksenli router'ların esnekliği ile birleştirir. Bu işleme merkezi, çoklu kafa delme üniteleri ile donatılabilir.

İki ünitenin (testere+router) çalışma alanları tamamen üst üste biner şekilde tasarlanmıştır, bu da tüm panelin veya birbirine istiflenmiş birden fazla panelin işlenmesine ve kesilmesine olanak tanır.

ÇALIŞMA TABLALARI

TUTUCULU ÇALIŞMA TABLASI

Panelleri taşımak için 2, 4 veya daha fazla pnömatik kelepçe ile donatılmış çalışma tablası. Bu çalışma tablası, X ve Y boyunca iki yönlü hareketlere sahiptir (bir tanesi kelepçeleri bir kesimden diğerine yeniden konumlandırmak için, diğeri kesim işlemleri sırasında diğer eksilerle interpolasyon yapılır). Kesilebilen paneller 2.500 (isteğe bağlı 3.000) x 1.350 (isteğe bağlı 1.500/2100) x 150 mm ölçülerindedir.

OMNIWHEEL BASINÇ MAKARALARI

MASTERCUT ayrıca, istiflenmiş ahşap panelleri tutmak için kullanışlı olan "Omniwheel" basınç makaraları ile donatılabilir. Omniwheel, panellerin yığılmış halini kesim alanında tutmak için gerekli basıncı uygular.

TESTERE ÜNİTESİ

DÖNER TESTERE KILAVUZU

MASTER.CUT, +/-90°'ye kadar dönebilen 2 servo tahrikli çelik testere kılavuzu ile donatılmıştır. Dönebilen testere, kullanılan bıçak tipine bağlı olarak minimum 65 mm yarıçapına kadar olan kontürleri ve şekilleri keser.

3 EKSEN ÜNİTE

İsteğe bağlı olarak otomatik takım değiştirme cihazı ile donatılabilen 3 eksenli router, bir elektrikli mil ve çoklu delme ünitesinden oluşur (her ikisi de çeşitli konfigürasyonlarda mevcuttur). Ünite, panelin tamamını işlemek için kiriş çerçevesinin arkasına konumlandırılmıştır, bu da kelepçe ünitelerinin Y strokunu uzatma ihtiyacını ortadan kaldırır ve aynı zamanda takım değiştirmeyi kolaylaştırır.

BESLEME SİSTEMLERİ

OTOMATİK YÜKLEYİCİ (isteğe bağlı)

MASTERCUT, paletli paneller için otomatik bir yükleme sistemi ile donatılabilir. Yük boyutu müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

PARÇA TOPLAMA TAŞIYICI BANT

MASTERCUT, kesildikten sonra işlenmiş parçaları toplamak için tek veya çift taşıyıcı bant ile donatılabilir.

 

 

Teknik veri

 

MASTER.CUT

C ekseni bıçak dönüşü

 

± 90°

Kesme uzunluğu

             

2,500 mm, isteğe bağlı 3,100mm

Yükleme derinliği

 

1,550mm isteğe bağlı 2,200mm

Kesme derinliği

 

750 mm

Kesme yüksekliği

 

0 ÷ 150 mm

 Minimum kesme yarıçapı

 

80 mm*

Besleme hızı

 

0 ÷ 25 m/min

Elektrik mili ile frezeleme ve delme derinliği

                      

100mm

Delme ünitesi ile delme yüksekliği

 

60mm

Elektrik mili

 

9 kW – 18000 rpm –HSK 63F birleşme

Delme ünitesi

 

5 bits/ 60 mm stroke/ 1,7 kW

Bıçak boyutu

 

5450 mm x (13x0,8) / (16x0,8)

Bıçak motoru

 

7,5 kW

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search