BİLGİ

JET.L, 5 eksenli interpolasyonlu sayısal kontrol sistemine sahip bir işleme merkezidir ve şu işlemler için tasarlanmıştır:

Tenonlama / Parmak Birleştirme / Delme Oyma / Frezeleme / 4/5 eksenli profil alma Uzun parçaları işlemek üzere tasarlanmış olan bu işleme merkezi, uzunlamasına (X ekseni) hızlı hareket eden yüksek hızlı mobil dikey (100 m/dak.) ile özellikle çerçeveler, yataklar, merdivenler, yüz çerçeveleri gibi parçaların işlenmesi için tasarlanmıştır.

İşleme merkezi, 1 veya 2 otomatik hazne besleyici ve tek parça için 1 veya 2 ön yükleme sistemi ile donatılabilir.

ÇALIŞMA MASALARI

AYARLANABİLİR KELEPÇELER

Altından yukarıya kavrayan, ayarlanabilir yüksekliğe ve eğilebilir referans duraklarına sahip pnömatik kelepçeler, işlenen parçanın şekline göre sistemi ayarlamanızı sağlar, jiglere gerek kalmadan. Son derece sağlam ve etkili kelepçeleme eylemi sağlamak için çift gövdeli (30 mm çapında) bir yapıya sahiptir. Kelepçeler, Pitagora yazılımı tarafından kontrol edilen yarı otomatik konumlandırmaya sahip lineer kılavuzlarda, yatay X yönde ve dikey Z yönde kayar. Bu kelepçeler, otomatik yükleyicilerle birleştirildiğinde Bacci'nin "Çift referans sistemine" ve "Senkronize yükleme/boşaltma" patentlerine tabidir.

OTOMATİK NC KELEPÇE KONUMLANDIRMA

Sayısal kontrol sistemine sahip otomatik kelepçe konumlandırma, yatay X ve dikey Z yönlere (Bacci Patent) lineer kılavuzlar üzerinde, kurulum süresini önemli ölçüde azaltır.

ÇIKARILABİLİR TGV MASALARI

Otomatik hazne besleyiciler aracılığıyla beslemenin yanı sıra, makine opsiyonel olarak vakum emme veya pnömatik kelepçeler (manuel yükleme) kullanarak parçaları tutmak için 2 veya daha fazla çıkarılabilir TGV rayı (değişken geometri masası) ile donatılabilir. Bu opsiyonel cihaz, kelepçelerle parçaları kesintisiz bir şekilde profillemek için kullanılır.

OPERATİF KAFALAR

T2+2 KAFATİPİ

Çift çıkışlı iki elektrikli mil tutan tek bir çatal, çapraz konumda yerleştirilmiş ve son derece kompakt olan bir kafadır. Aynı milin karşı çıkışları zıt yönlere döner.

BESLEME SİSTEMLERİ

OTOMATİK YÜKLEYİCİ/BOŞALATICI

Makine üretkenliği, sadece 3.5 saniyede yüklenen ve boşaltılan otomatik hazne besleyiciyi kullanarak son derece hızlı yükleme ve boşaltma süresi sayesinde optimize edilir (Bacci patentidir). İşlenmiş parçalar, parça kurtarma ergonomisini tamamlayacak şekilde 1.200 mm yükseklikten boşaltılır. Otomatik hazne besleyici magazinleri, parçaların manuel olarak yüklenip boşaltılması durumunda çalışma alanının dışına kolayca park edebilmek için lineer kılavuzlar üzerinde kayar.

ÇİFT REFERANS SİSTEMİ

Çift referans sistemi (Bacci patentidir), hazne besleyicisi ve kelepçelerde bulunan duraklar ve pnömatik iticilerin bir kombinasyonundan oluşur ve her iş döngüsünde hangi parça referans yüzeyini kullanacağınızı belirlemenizi sağlar.

Bu nedenle, çift referans sistemi (Bacci patentidir), kelepçelerin sağ ve sol elemanları tek bir kurulumla işleyebilmesine olanak tanır. Bu sayede, kelepçe kurulumu sağ ve sol elemanlar için sadece bir kez gerçekleştirilir.

 

 

Teknik veri

 

JET.L

 NC tam dijital eksenler

 

N. 5

Enterpolasyonlu doğrusal eksenler

             

N. 3

Enterpolasyonlu dönen eksenler

 

N. 2

Boyuna X eksenleri

 

3,400 mm

Enine Y eksenleri

 

1,300 mm

Vertical Z axis

 

650 mm

Çalışma masası uzunluğu

                      

2,600 mm

A ekseni

 

Limitsiz

C ekseni

 

+/- 180°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search