BACCI EVOJET.LINER CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

İki bağımsız çalışma masası, her masada 4 veya daha fazla güçlendirilmiş kelepçe ve otomatik yükleme/boşaltma sistemine sahip EVOJET.LINER çift kafa, sayısal kontrollü işleme merkezi, PITAGORA parametrik programlama yazılımı, boşaltma birimi ve motorlu kelepçelerin hızlı konumlandırılması sayesinde özellikle partiden 1 üretim için uygundur.

EVOJET.LINER, aynı parçayı aynı anda 2 iş kafasıyla işleyebilen tek çift kafa işleme merkezidir.

ÇALIŞMA MASA

GÜÇLENDİRİLMİŞ KELEPÇELER

Ağır işleme işlemlerini içeren işlemler için büyük yükleme derinliğine sahip güçlendirilmiş kelepçeler.

Her kelepçe, Y yönetiminde ayarlanabilir yan duraklara (bir BACCI patentidir) sahiptir, sadece parça boşaltma için değil, aynı zamanda parçaların farklı derinliklerini otomatik olarak yönetmek içindir. Kelepçe konumlandırması X yönetiminde motorlu olarak gerçekleştirilir.

İŞLEME KAFALARI

 T2+2 KAFATİPİ

İki çıkışlı elektrikli spindleı tutan tek bir çatal, çapraz konumda yerleştirilmiş ve son derece kompakt. Aynı spindle'ın karşı çıkışları zıt yönlere döner.

TH4 KAFATİPİ

İki çıkışlı elektrikli spindle'ı tutan tek bir çatal, H pozisyonunda düzenlenmiştir. Aynı spindle'ın karşı çıkışları zıt yönlere döner.

DELİK ÜNİTESİ

PITAGORA yazılımımız, 32 mm pitch'li 5-7 (veya daha fazla) bağımsız spindle (sigorta) ile donatılmış çoklu delik ünitesi. C ekseni etrafında 360° dönebilen bir kayda yerleştirilmiştir. PITAGORA yazılımımız, delinmesi gereken deliklerin düzeni ve ara ekseni mesafesine bağlı olarak işleme spindle'larının sırasını ve seçimini otomatik olarak optimize eder.

BESLEME SİSTEMLERİ 2 SEVİYEDE YÜKLEME/BOŞALTMA

İki seviyeli yükleme/boşaltma sistemi sayesinde (bir BACCI patentidir), bir yükten diğerine bekleme süresi minimuma indirilir. İki seviyeli sistem sayesinde, parça bitirildiğinde boşluk zaten yükleme konumunda olacaktır.

BESLEME SİSTEMİ

Tüm LINER serisi makineler, sürekli işleme merkezi beslemesi sağlayan çıkarma/yerleştirme tamponlarına sahip 1 veya 2 seviyeli konveyör bant sistemi ile donatılabilir (makine modeline bağlı olarak). Kesme birimi, partiden 1 üretim için elementleri kesmek için kullanılır.

 

Teknik veri

 

EVOJET.LINER

Kontrol edilebilen eksenler

 

N. 12

Boyuna X eksenler

             

7,200 mm

Enine Y eksen

 

1,300 mm

Dikey Z eksen

 

750 mm

A eksen

 

Limitsiz

C eksen

 

+/-180°

Tabla Uzunluğu

 

3.000 mm

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search