BACCI ATLANTIS CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

ATLANTIS sayısal kontrol kesme merkezi, parçaların herhangi bir boyutta kavisli kesimlerini oluşturmak için 3 interpolasyonlu eksene (X, Y, C) sahiptir.

Bir CNC makinesi kadar hassas ve çok yönlü.

Bir hat makinesi kadar üretken.

Geleneksel bir makine kadar kullanımı basit.

ÇALIŞMA MASALARI

KELEPÇELİ ÇALIŞMA MASASI

Panelleri taşımak için 2, 4 veya daha fazla pnömatik kelepçeye sahip çalışma masası. Bu çalışma masası, X ve Y boyunca çift yönlü hareketlere sahiptir (kelepçeleri bir kesimden diğerine yeniden konumlandırmak için bir tanesi ve diğer eksilerle interpolasyonlu bir şekilde kesim işlemleri sırasında diğeri). Kesilebilen paneller 2.500 x 1.350 (isteğe bağlı 1.500) x 150 mm ölçülerindedir.

ÇIKARILABİLİR MOTORLU TAŞIMA ARABALARI

ATLANTIS, panel destek çubuklarının üzerine uygulanan özel bir motorlu ve kontrol edilebilen arabalar sistemi ile donatılabilir. Bu sistem kullanılarak, parçalar, fotoğrafta gösterildiği gibi 2 küçük yan konveyör bant tarafından bloke edilir (patentli). Bu sistem, katı ahşap kesimi için önerilir. Bağımsız olduklarından, konveyör bantları aynı zamanda operatöre katı ahşap panellerde düğümleri ortadan kaldırma olanağı sağlar (manuel modda).

OMNIWHEEL BASINÇ RULOLARI

ATLANTIS ayrıca yığın halindeki ahşap panelleri tutmak için kullanışlı olan "Omniwheel" basınç ruloları ile donatılabilir. Omniwheel, paneller yığınını kesim alanında tutmak için gerekli basıncı uygular.

ÇALIŞMA ÜNİTESİ DÖNER BIÇAK KILAVUZU

ATLANTIS, +/-90°'ye kadar bıçak döndürme özelliğine sahip iki servo tahrikli çelik bıçak kılavuzu ile donatılmıştır. Döner bıçak, kullanılan bıçak türüne bağlı olarak minimum 65 mm yarıçapına kadar kontürleri ve şekilleri kesebilir.

YÜKLEME SİSTEMLERİ

KONVEYÖR BANDI

ATLANTIS, işlenmiş parçaları kesildikten sonra toplamak için tek veya çift konveyör bandı ile donatılabilir.

OTOMATİK YÜKLEYİCİ (isteğe bağlı)

ATLANTIS, paletli paneller için otomatik yükleme sistemi ile donatılabilir. Yük boyutu müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir.

 

Teknik veri

 

ATLANTIS

C ekseni bıçak dönüşü

 

± 90

Kesme uzunluğu

             

0 ÷ 1,500/2,500 mm

Yükleme derinlği

 

1,350/1,500mm

Kesme derinliği

 

750 mm

Kesme yüksekliği

 

0 ÷ 150 mm

Minimum kesme yarıçapı

 

50 mm*

Besleme hızı

                      

0 ÷ 25 m/min

* donatılmış bıçağa göre 

 

 

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search