BACCI ARTIST.TGV CNC İşleme Merkezi

BİLGİ

ARTIST.TGV, 2 bağımsız TGV tipi çalışma masası (bir BACCI patenti) ile donatılmış, 6 eksenli ARTIST serisine ait işleme merkezidir. ARTIST.TGV, bir T2+2 tipi işleme kafası ile donatılmıştır. Her türlü işleme operasyonuna uygun bir makinedir: mobilya, sandalyeler, spor ekipmanları, müzik aletleri, plastik ve kompozit malzemeler için. BACCI işleme merkezleri arasında en esnek olanıdır.

ÇALIŞMA TABLALARI

TGV MASALARI

Değişken geometrili masalar (bir Bacci patenti). Her çalışma masasının destek yüzeyi, ayarlanabilir c/c mesafesine sahip iki raydan oluşur. Raylar, en ağır işleme işlerinde bile uygun rijitliği, uzun servis ömrünü ve sürekli hassasiyeti sağlamak için çelikten yapılmıştır. Raylar, vakum emişini içeri getirmek üzere tasarlanmış olup, şablonları sabitlemek için 50 mm c/c mesafede M8 delikleri bulunmaktadır. Rayların tüm kenarları boyunca pnömatik kelepçeleri, durdurma tertibatlarını, emiş tabakalarını ve diğer ekipmanları kilitlemek ve hareket ettirmek için testere dişli kılavuzlar sağlanmıştır.

FREE-JIG CİHAZI

TGV tipi (bir Bacci patentidir) çelik raylar, karmaşık jiglere gerek olmadan eğimli elemanları yüklemek için ayarlanabilir yükseklikte ve eğilebilir Free-Jig kelepçeleri serisi ile donatılabilir. Free-Jig cihazı aynı zamanda çıkıntılı referans durdurucularla donatılmıştır.

NC TORNALAMA TEZGAHI

TGV tipi (bir Bacci patentidir) çelik masalar, interpolasyonlu 5 eksen tornalama işi gerçekleştirmek için bir sayısal kontrol torna cihazı ile donatılabilir. Sayısal kontrol torna cihazı, pozisyon modunda (eksen işleme sırasında dönmese de, işlenmesi gereken yüzeye konumlanır) veya interpolasyon modunda (eksen işleme sırasında döner ve diğer makine eksenlerini birlikte interpolasyon yapar) kullanılabilir. Standart uzunluk 1.100 mm veya 1.300 mm'dir, maksimum çap 200 mm'dir (diğer boyutlar opsiyoneldir).

OPERATİF KAFALAR

T2+2 KAFASI TİPİ

Çift çıkışlı iki elektrikli mil içeren tek bir çatal, çapraz konumlandırılmış ve son derece kompakttır. Aynı mili karşı yönlere dönen çıkışları bulunmaktadır.

OTOMATİK HOPPERFEEDER

OTOMATİK YÜKLEYİCİ/BOŞALTICI

Makine üretkenliği, parçaların yalnızca 3.5 saniyede yüklenip boşaltılabilmesi sayesinde optimize edilir. Bu işlem, parçaları aynı anda yükleyip boşaltan otomatik huni besleyici (bir Bacci patenti) kullanılarak gerçekleştirilir. İşlenmiş parçalar, parça kurtarmanın tam ergonomisini sağlamak için yerden 1.200 mm yükseklikte boşaltılır. Otomatik olarak yüklenen parçaların maksimum kesiti 100x60mm'dir (isteğe bağlı olarak farklı boyutlar talep edilebilir). Hopper feeder dergileri, parçaların manuel olarak yüklenip boşaltılması durumunda çalışma alanının dışına kolayca park etmek için lineer kılavuzlarda kayar.

 

 

Teknik veri

 

ARTIST.TGV

Enterpolasyonlu eksenler

 

No. 6

Boyuna eksen

             

2,600mm/3,600mm

Enine Y eksen

 

2,200 mm

Dikey Z eksen

 

830 mm

A eksen

 

limitsiz

C eksen

 

400°

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search