ALTENDORF WA 80 Çizicili Yatar Daire Makinası

Büyüleyici performans.
WA 80, ahşap veya plastikle çalışmanız fark etmeksizin, her türlü maddi zorluğun üstesinden başarıyla gelmenizi sağlar. İyi düşünülmüş tasarımı ve sağlam yapı kalitesiyle, karmaşık açılarda basit ama hassas kare kesimleri kolaylaştırır. Tamamen Almanya'da geliştirilen ve montajı yapılan makine, kayar tablalı testereler için fiyat ve kalite açısından yeni bir standart belirliyor. İşletmenizin başarısını garanti edecektir.


WA 80'i bu kadar özel kılanlar
Makine çerçevesindeki kontrol paneli
Bir düğmeye basarak ana testere bıçağının yükseklik ve eğim ayarını kontrol edebilirsiniz. Eğim açısı dijital ekranda gösterilir

Hassas manuel ayarlı yarık çiti
Çiti ayarlamak kolaydır; hassas ayar büyük doğruluk sağlar. Bölme çiti, büyük panelleri bölmek için ekstra alan açmak üzere makine tablası seviyesinden aşağıya doğru iner.

Sabit 90° açılı çapraz kesim çit
Sabit 90° açılı çapraz kesim çiti, farklı uzunluk ve formattaki iş parçalarının hassas kesimlerine yardımcı olarak her gün ününü kazanıyor. Çit, kaldırmaya gerek kalmadan önden arkaya kolayca kaydırılabilir. Kademeli ölçek kullanarak ayarlama.

Sürgülü masa
Masa uzunluğu 3.000 mm
Büyük dambıl makaraları, hareketli tablayı sert krom kaplı kılavuz çubuklar arasında mutlak bir hassasiyetle yönlendirir. Sağlam olmasına rağmen masa hafif bir dokunuşa bile tepki verir ve sanki rayların üzerindeymiş gibi sorunsuz ve güvenli bir şekilde kayar. Ve onlarca yıllık zorlu çalışma, toz ve kirden sonra bile bu hareket kolaylığını korur.

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search