ALTENDORF F 45 Çizicili Yatar Daire Makinası

Teknoloji ve tasarımın özü.
Güvenilir makinelerin günlük iş operasyonlarınız için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle F 45'imiz güvenilirliğin özünü temsil eder ve hem teknik hem de optik standartları belirler. Ve bunu başarınızı garanti altına almak için yapar.

Başarınız için başyapıtımız

ElmoDrive
F 45 ElmoDrive, kayar tablalı testereler için mevcut en gelişmiş ve kapsamlı kontrol teknolojisini içerir. İşletim konseptinde eksenleri ve yazılım işlevlerini seçmenizi sağlayan devasa bir 12 inç dokunmatik ekran bulunur.

Motor gücü 5,5 kW (7,5 HP)
Motorlar Altendorf spesifikasyonlarına göre özel olarak üretilmiş ve kayar tablalı testerelerde kullanım için optimize edilmiştir. Güç tüketimini artırmadan, geleneksel elektrik motorlarına göre %20'ye kadar daha fazla tork sağlarlar.

CNC yarma çiti
CNC yarma çiti 250 mm/s'lik bir ilerleme hızına ve ±1/10 mm'lik bir doğruluğa sahiptir. Yüksek hassasiyetli beş noktalı bilyalı mil sistemi çok az bakım gerektirir ve motorla birlikte alüminyum profile entegrasyonu sayesinde iyi bir şekilde korunur.

CNC çapraz kesim çit
Entegre uzunluk telafisine sahip bu patentli Altendorf çit, açılı kesimleri ve gönyeli kesimleri tek bir fonksiyonda hassas bir şekilde gerçekleştirmeyi kolaylaştırır. Ayarlanan açı, dereceli bir ölçekle 49°'lik bir aralıkta sürekli olarak ayarlanabilir.

 

Temel Yapılandırma

Testere bıçağı eğildiğinde otomatik kesme yüksekliği düzeltmeli ana testere bıçağı için motorlu yükselme / düşme ve eğim ayarı (0 - 46 °)

Rip çit, kademeli ölçek kullanılarak manuel ayar, ince ayar, kesme genişliği 1.000 mm içerir

Göz seviyesi kontrol ünitesi, döner

Sabit 90 ° açılı çapraz çit, 3.200 mm'ye kadar kademeli ölçek kullanılarak manuel ayar

Ana testere bıçağı için AKE takım sıkıştırma sistemi

Motor gücü 5,5 kW (7,5 HP), üç hız (3,000/4,000/5,000 rpm), manuel ayar

Sürgülü masa, masa uzunluğu 3.000 mm

Maksimum testere bıçağı çıkıntısı 154 mm, maksimum testere bıçağı çapı 450 mm

Çalışma yüksekliği 91 cm

Ürün için teklif almak için formu doldurunuz.

Subtotal: $60.00

Search